Ochrana osobních údajů

bře, 23 2024

Zásady ochrany osobních údajů

Salon Krásy a Zdraví se zavazuje chránit soukromí svých zákazníků a návštěvníků webu salonfame.cz. V této politice ochrany osobních údajů jsou popsány typy informací, které shromažďujeme, jak tyto informace používáme a jak jsou chráněny. Tato politika také vysvětluje, jak můžete svá práva v souvislosti s vašimi osobními údaji uplatňovat.

V souvislosti se zpracováním osobních údajů dodržujeme předpisy ochrany osobních údajů platné v České republice, zejména Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, známého jako GDPR. Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete dobrovolně prostřednictvím našeho webu, například při registraci, objednávce či při odebírání newsletteru. Tyto údaje zahrnují jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a další, dle povahy interakce.

Osobní údaje používáme k poskytování našich služeb, zlepšení kvality našeho obsahu, pro marketingové a komunikační účely, jakož i k plnění právních a regulačních požadavků. Zavazujeme se k ochraně vašich údajů před neautorizovaným přístupem, změnou, zveřejněním či zničením.

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání, stejně jako právo na omezení zpracování, námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese [email protected].

V případě dotazů nebo obav ohledně zpracování vašich osobních údajů se neváhejte obrátit na nás nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo požadavky ohledně zpracování vašich osobních údajů nás můžete kontaktovat:

  • Prostřednictvím e-mailu: [email protected]
  • Na adrese: Terezie Křivánková, Špilberk 1/187, 662 24 Brno, Česká republika