O nás

bře, 23 2024

Naše poslání

Salon Krásy a Zdraví, jejímž zakladatelem je Terezie Křivánková, se již od počátku své existence zaměřuje na poskytování komplexních informací a služeb v oblasti péče o tělo, krásu a zdraví. Naše mise je prostá, avšak velmi důležitá – pomoci našim klientům cítit se lépe ve své kůži a naučit je, jak pečovat o své tělo a duši s láskou a respektem. Zastáváme názor, že krása a zdraví jdou ruku v ruce, a proto v našem salonu najdete vše od produktů pro depilaci až po probiotika a suplementy pro celkovou pohodu.

Na cestě za krásou a zdravím je důležitá nejen volba správných produktů, ale i správné informace. Věříme, že edukace v oblasti self-care je klíčová, a proto se snažíme našim návštěvníkům poskytovat aktuální a ověřené informace o nejnovějších trendech, technikách péče o tělo a duševní pohodě. Náš blog a rady, které zde publikujeme, jsou sestavovány s pomocí odborníků a specialistů v daných oblastech, aby jste získali nejlepší možnou péči.

Naše služby

V Salonu Krásy a Zdraví nacházíte široký sortiment služeb a produktů. Od manikúry a pedikúry, přes dermokosmetiku, až po komplexní péči o pleť. Máme pro vás připravené i speciální wellness a detoxikační programy, které vás nejen zrelaxují, ale také pomohou vyčistit tělo od škodlivých látek a obnovit vaši vnitřní rovnováhu. Každá služba u nás je prováděna s důrazem na individuální přístup, kvalitu a pocit luxusu, aby každá návštěva byla pro vás nezapomenutelným zážitkem.

Péče o komunitu

Jsme si vědomi své odpovědnosti nejen vůči našim klientům, ale také vůči komunitě a životnímu prostředí. Proto se snažíme vybírat produkty, které jsou šetrné k přírodě a podporujeme lokální producenty. Organizujeme také workshopy a semináře na téma udržitelné krásy a zdraví, kde sdílíme naše know-how a zkušenosti s širší komunitou. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, které podporují zdravý životní styl a péči o sebe.