Podmínky služby

bře, 23 2024

Úvod

Vítejte na webových stránkách Salon Krásy a Zdraví, které jsou vaším průvodcem světem drogerie se zaměřením na péči o celé tělo. Tento dokument, Podmínky služby, určuje pravidla a pokyny pro využívání našich služeb. Prohlížením, přístupem nebo používáním naší webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, vřele doporučujeme naše služby a web nepoužívat.

Salon Krásy a Zdraví poskytuje užitečné informace, rady a tipy týkající se péče o tělo, včetně produktů pro depilaci, dermokosmetiky, manikúry, pedikúry a pleťové kosmetiky. Své služby nabízíme s cílem pomáhat zákazníkům lépe pečovat o své tělo za použití nejlepších dostupných produktů. Naše články, recenze a doporučení jsou připravovány s nejvyšší pečlivostí a odborností.

Používání obsahu

Obsah webu Salon Krásy a Zdraví, včetně textů, grafik, obrázků a dalších materiálů, je chráněn autorským právem. Uživatelé smějí obsah webu používat pouze pro osobní a nekomerční účely. Jakékoliv kopírování, distribuce, reprodukce nebo jiné využití obsahu pro komerční účely je bez předchozího písemného souhlasu majitele webu zakázáno. Pro další informace nebo žádosti o povolení kontaktujte prosím [email protected].

Veškerý obsah je publikován s cílem poskytnout nejlepší možné informace. Přesto nemůžeme zaručit úplnou přesnost a spolehlivost všech publikovaných informací. Zákazníci by měli vždy ověřit informace před přijetím jakéhokoliv rozhodnutí založeného na obsahu našeho webu.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás klíčová. Salon Krásy a Zdraví se zavazuje chránit soukromí uživatelů našeho webu. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních údajů. Podrobnosti o ochraně soukromí a zpracování osobních údajů naleznete v našem dokumentu Ochrana osobních údajů.

Komunikace

Komunikace mezi vámi a webovými stránkami Salon Krásy a Zdraví probíhá elektronicky, zejména prostřednictvím e-mailu. Souhlasíte, že všechny dohody, oznámení, zveřejnění a jiná komunikace, kterou vám elektronicky poskytujeme, splňuje veškeré právní požadavky stejně jako komunikace v písemné formě.

Kontaktní informace majitele webu:
Terezie Křivánková
Špilberk 1/187, 662 24 Brno, Czech Republic
E-mail: [email protected]